0(530) 366 90 99

Tüp mide hakkında bilgi ve randevu

0(553) 906 76 76

Tüp mide hakkında bilgi ve randevu

0(553) 906 76 76

Whatsapp'tan bilgi ve randevu

Ameliyat Öncesi ve Karar Vermem

Ameliyat Öncesi ve Karar Vermem

Selamun Aleyküm; Ben küçük yaştan beri fazla kilolarından muzdarip bir insandım, tabiki yaş ilerledikçe kilolarda sürekli artıyor ve hayatı yaşanmaz hale getiriyordu.

Yıllar evvel Mide Balonunu, ve Mide Kelepçesini duymuş fakat olumsuzluklarını duyunca tamamen gündemimden çıkartmıştım, bu zaman zarfında defalarca farklı farklı diyetler denedim, son denememde 20 kğ gibi önemli bir kilo vermiştim, gel gelelim giden kilolar bana 20+15 olarak geri döndü, bir türlü ayrılamıyorduk.

Yaklaşık 1 yıl kadar evvel sosyal medyada tanınmış iki sanatçının Tüp mide ameliyatı olduklarını ve müthiş bir değişim gösterdiklerini neredeyse içlerinden bir insan daha çıkmış olduğunu görünce bu konuya enteresan bir ilgi gelişti bende.

Yaklaşık 9-10 ay bu konuyu araştırdım, ayrıca çok sayıda doktor yakınımızdanda konu hakkında bilgiler aldım, ve kararımı verdim artık bu ameliyatı olacaktım.

Bir tek ve büyük bir sorun vardı. Ameliyatımı kim ve nerede yapacaktı?

Bu konuyla ilgili konunun uzmanı bir çok doktorla görüştüm, haa unutmadan bu işin bir de maddi boyutu var dı ve bence çok ta önemlidi, demekki hem konusunda uzman tecrubeli bir doktor ve uygun fiyat aradığım özellikler oldu, diyeceksinizki, sağlık bu para düşünülmez, imkanlar ölçüsünde düşünülüyor. Vee sevgili Ferhan ÇİL hanımla tanışıyoruz, kendisinin tatlı dili ve ikna edici açıklamaları beni tatmin etti ve Doç.Dr Cengiz ERİŞ hocam,la randevu alarak yüz yüze görüştük,

Ben bu yaşıma kadar çok doktor tanıdım bu kadar tatlı dilli,alçak gönüllü, insan canlısı ve hastalarıyla kusursuz ilgilenen gördüğüm ilk doktor Sevgili Cengiz hocam'dır... Görüşme sonucu işlemlere başladık gerekli tüm tahlil ve kontroller yapıldı hocam sonuçları inceleyerek operasyon için sorun olmadığını bildirmesiyle saatler işlemeye başladı,

18 Mart 2017 günü evvela Allah'cc, sonrada Doç. Dr. Cengiz ERİŞ hocam ve ekibine emanet olup ameliyata girdim. Hikayem biraz uzun oldu biliyorum:) uzun tutma amacım benim gibi araştırma içerisinde olan arkadaşlara bir nebzede olsa ışık tutabilmek, hikayemin devamını daha sonra paylaşacağım, kalın sağlıcakla.

Beytullah ARICI

Herşey Güzel Olacak Dediğimiz Kaçıncı Yarın Bugün

Her şey güzel olacak dediğimiz kaçıncı yarın bugün.

Verilen emekler, kaybedilenzamanlar, defalarca denenen diyet programları ve gelinen sonuç hep...

Ece SEYHANOGLU
Devamını Oku

Karar Ver-Cesaretini Topla Ve Artık Harekete Geç...

Tüp mide serüvenim 19 Mart 2016 tarihinde 110 kilo ile başladı.

Özgür KOÇAK
Devamını Oku

Yenı Hayatıma Merhaba

Merhaba arkadaşlar ben Dilek TUNCA 45 yaşındayım size yeniden doğmaya nasıl karar verdiğimi anlatacağım.

Uzun yıllar sağlık sektöründe çalışmama rağmen( Dermokozmetoloji eğitim ve satış müdürlüğü yaptım.) tüp mide ameliyatı olmayı uzun...

Dilek TUNCA
Devamını Oku