0(530) 366 90 99

Tüp mide hakkında bilgi ve randevu

0(553) 906 76 76

Tüp mide hakkında bilgi ve randevu

0(553) 906 76 76

Whatsapp'tan bilgi ve randevu

Bende Artık Yakışıklıyım

Merhaba arkadaşlar ben İsaSARIHAN size tüp mide ameliyatımın öncesi ve sonrasını anlatmak istiyorum benameliyat olmadan önceki hayatım çok kötüydü geceleri uykudan uyanıp yemek yerdimuyku düzenim yoktu ve bu yüzden çalışamıyordum nefes almak zorlanıyordum üstüneşeker hastası olmuştum ve bir gün internette gezerken tüp mide ameliyatındazayıflayan arkadaşlar gördüm dikkatimi çekti ondan sonra araştırmaya başladım.

Bu işi en iyi şekilde yapanhekimlerden randevu aldım tek tek hepsiyle görüştüm çoğu ticaret olarakbakıyordu lakin içlerinde biri vardı çok farklıydı çok doğal dürüst bir insandı.

Cengiz ERİŞ hocam sankiailemde biri gibiydi ilgilenmesi şefkati güler yüzü çok güzeldi ve şunudüşündüm insan ailesine zarar vermez Cengiz ERİŞ de artık benim ailem ve ondanzarar gelmez diye düşünerek ve kararımı verip ameliyat oldum ve ameliyattan sonrahızlıca kilo vermeye başladım.

Şuan ben bile kendimitanıyamaz oldum 147 kilodan 94 kiloya düştüm 5 ayda ve hala vermekteyim arkadaşlarve bu tüp mide ameliyatının bana çok güzel iki hediye verdi 1. Cengiz ERİŞ erişgibi bir dost ve 2. ise normal insanlar gibi yaşamayı dışlanmadan hor görülmedenyaşamayı hediye etti.

Çok teşekkürler Cengiz ERİŞ hocama sızın sayenizde hayata geri döndüm ve bende artık yakışıklıyım.

İsa SARIHAN

Ameliyat Sonrası Değişimlerim

Ameliyat sonrası evime geldim ilk 15 gün diyetisyenimizin önerileri doğrultusunda şeffaf sıvılar ve protein mamalarımla beslendim.

İtiraf edeyim ilk 15 gün biraz endişelendim hep böyle mi olacak diye ama 15 gün sonra Ecem Hanım'ın püre...

İlknur ERYILMAZ
Devamını Oku

Karar Ver-Cesaretini Topla Ve Artık Harekete Geç...

Tüp mide serüvenim 19 Mart 2016 tarihinde 110 kilo ile başladı.

Özgür KOÇAK
Devamını Oku

Bu Yolculukta Yaşadıklarımı Anlatmaya Devam.

Arkadaşlar gün itibarıyla39 günlük tüp mide ameliyatlıyım.

Rabbime hamd olsun şu anakadar hiç bir problem yaşamadım,...

Beytullah ARICI
Devamını Oku