0(530) 366 90 99

Tüp mide hakkında bilgi ve randevu

0(553) 906 76 76

Tüp mide hakkında bilgi ve randevu

0(553) 906 76 76

Whatsapp'tan bilgi ve randevu

Bende Artık Yakışıklıyım

Merhaba arkadaşlar ben İsaSARIHAN size tüp mide ameliyatımın öncesi ve sonrasını anlatmak istiyorum benameliyat olmadan önceki hayatım çok kötüydü geceleri uykudan uyanıp yemek yerdimuyku düzenim yoktu ve bu yüzden çalışamıyordum nefes almak zorlanıyordum üstüneşeker hastası olmuştum ve bir gün internette gezerken tüp mide ameliyatındazayıflayan arkadaşlar gördüm dikkatimi çekti ondan sonra araştırmaya başladım.

Bu işi en iyi şekilde yapanhekimlerden randevu aldım tek tek hepsiyle görüştüm çoğu ticaret olarakbakıyordu lakin içlerinde biri vardı çok farklıydı çok doğal dürüst bir insandı.

Cengiz ERİŞ hocam sankiailemde biri gibiydi ilgilenmesi şefkati güler yüzü çok güzeldi ve şunudüşündüm insan ailesine zarar vermez Cengiz ERİŞ de artık benim ailem ve ondanzarar gelmez diye düşünerek ve kararımı verip ameliyat oldum ve ameliyattan sonrahızlıca kilo vermeye başladım.

Şuan ben bile kendimitanıyamaz oldum 147 kilodan 94 kiloya düştüm 5 ayda ve hala vermekteyim arkadaşlarve bu tüp mide ameliyatının bana çok güzel iki hediye verdi 1. Cengiz ERİŞ erişgibi bir dost ve 2. ise normal insanlar gibi yaşamayı dışlanmadan hor görülmedenyaşamayı hediye etti.

Çok teşekkürler Cengiz ERİŞ hocama sızın sayenizde hayata geri döndüm ve bende artık yakışıklıyım.

İsa SARIHAN

Ameliyat Öncesi Ve İlk 1 Ay

Merhabalar 7 ay önce çıktığım bu güzel yolculuğa hiç pişman olmadan devam ediyorum.

Başta Cengiz hocama ve güzel ekibine çok teşekkür ederim. Ameliyata karar verme aşamam çok zorluydu. Korkularım vardı. Taa ki Cengiz Hocamla tanışıp...

Nurgül ÇOŞKUN
Devamını Oku

Kendinizi Ve Sağlığınızı Ertelemeyin..

Merhaba, ben son 15 yıldır kilolu biriydim. İlk yıllarda kilo aldığımın farkında olsam bile dışarıdan ne kadar kötü göründüğümün farkında bile değildim. 

Zeynep IŞIK
Devamını Oku

Ameliyattan Sonraki Sıvı Beslenmem

Öncelikle 1 hafta önce olduğum ameliyat ile hayata tekrar tutundum.

Umutlarım yeşermeye başladı tekrardan diyebilirim.1 hafta önce tam bugün hastaneden taburcu oldum.

Cengiz hoca ve ekibine çok güvendim. Sorunsuz ameliyat...

Esin ÖZER
Devamını Oku