0(530) 366 90 99

Tüp mide hakkında bilgi ve randevu

0(553) 906 76 76

Tüp mide hakkında bilgi ve randevu

0(553) 906 76 76

Whatsapp'tan bilgi ve randevu

Bende Artık Yakışıklıyım

Merhaba arkadaşlar ben İsaSARIHAN size tüp mide ameliyatımın öncesi ve sonrasını anlatmak istiyorum benameliyat olmadan önceki hayatım çok kötüydü geceleri uykudan uyanıp yemek yerdimuyku düzenim yoktu ve bu yüzden çalışamıyordum nefes almak zorlanıyordum üstüneşeker hastası olmuştum ve bir gün internette gezerken tüp mide ameliyatındazayıflayan arkadaşlar gördüm dikkatimi çekti ondan sonra araştırmaya başladım.

Bu işi en iyi şekilde yapanhekimlerden randevu aldım tek tek hepsiyle görüştüm çoğu ticaret olarakbakıyordu lakin içlerinde biri vardı çok farklıydı çok doğal dürüst bir insandı.

Cengiz ERİŞ hocam sankiailemde biri gibiydi ilgilenmesi şefkati güler yüzü çok güzeldi ve şunudüşündüm insan ailesine zarar vermez Cengiz ERİŞ de artık benim ailem ve ondanzarar gelmez diye düşünerek ve kararımı verip ameliyat oldum ve ameliyattan sonrahızlıca kilo vermeye başladım.

Şuan ben bile kendimitanıyamaz oldum 147 kilodan 94 kiloya düştüm 5 ayda ve hala vermekteyim arkadaşlarve bu tüp mide ameliyatının bana çok güzel iki hediye verdi 1. Cengiz ERİŞ erişgibi bir dost ve 2. ise normal insanlar gibi yaşamayı dışlanmadan hor görülmedenyaşamayı hediye etti.

Çok teşekkürler Cengiz ERİŞ hocama sızın sayenizde hayata geri döndüm ve bende artık yakışıklıyım.

İsa SARIHAN

Tüp Mide İle Kilolara Elveda

Merhabalar, 34 yaşında 4 ay önce Cengiz Hocam ve ekibi tarafından tüp mide ameliyatı olmuş biri olarak sizlere yaşamış olduğum deneyimleri anlatmak isterim.

Serdar İLHAN
Devamını Oku

Beklentilerim Ve Deneyimlerim

Merhaba ben 2017 Ocak'ının 21. günü güzel güneşli bir günde kendimi Cengiz Hocamın ve ekibinin ellerine teslim ettim.

Bu kararı vermem tam 7 ayımı aldı. Hocamın asistanı sevgili Ferhan tüm profesyonelliği ve bir o kadar içten yaklaşımıyla...

İlknur ERYILMAZ
Devamını Oku

Ameliyat Öncesi ve Karar Vermem

Selamun Aleyküm; Ben küçük yaştan beri fazla kilolarından muzdarip bir insandım, tabiki yaş ilerledikçe kilolarda sürekli artıyor ve hayatı yaşanmaz hale getiriyordu.

Yıllar evvel Mide Balonunu, ve Mide Kelepçesini duymuş fakat...

Beytullah ARICI
Devamını Oku