0(530) 366 90 99

Tüp mide hakkında bilgi ve randevu

0(553) 906 76 76

Tüp mide hakkında bilgi ve randevu

0(553) 906 76 76

Whatsapp'tan bilgi ve randevu

Bu Yolculukta Yaşadıklarımı Anlatmaya Devam.

Bu Yolculukta Yaşadıklarımı Anlatmaya Devam.

Arkadaşlar gün itibarıyla39 günlük tüp mide ameliyatlıyım.

Rabbime hamd olsun şu anakadar hiç bir problem yaşamadım, tabiki  ameliyat sonrası ilk günler aldığımıznarkozunda etkisiyle biraz, da olsa sıkıntılı olabiliyor, fakat kesinlikleşiddetli ağrı vs. yaşamıyorsunuz, bazı gruplarda bunun tam tersini söyleyen ameliyatlarda var, bence bu iş birazda tecrübeli ellerde olup olmamakla alakalı, insangözü güzü sevdiği arabasını acemi sürücüye verir mi? Asla vermez :) o zamancanımızı acemi ellere nasıl emanet edelim öyle değil mi? Ben, de kendimi evvelaRabbim'e sonra ‘da Doç. Dr. Cengiz ERİŞ Hoca’ma emanet ettim.

İlk 15 gün sıvı dönemini yaşadım, ne yalansöyleyeyim pek haz etmedim ilk 15 gün, den. Fakat ikinci 15 gün (Püre) dönemidaha zevkliydi, ve 28'ci gün Bariatik Diyetisyenimiz Ecem hanım Artıkkatılardayız dediğinde bendeki mutluluk anlatılmaz :) ha unutmadan 28 gün vegiden -9kğ'la yola devam ediyordum, aaa 9kğ az değilmi diyenleri duyar gibiyim:) doğrudur az fakat benim yaşımda ve dizlerinden (ortopedik) sıkıntısı olanyani çok az hareketli bir ameliyatlı için fena değilmiş.!

Şimdi katı dönemindeyimEcem hanımın verdiği listeyi tatbik ediyorum, hamd olsun tölere edemediğim birşey olmadı, zaten Ecem hanım listeyi hazırlarken benimle istişare etti sağolsun yemek seçen birisi olarak bu benim için önemliydi.

Gelelim kullandığımilaçlara; Benim adeta kanka olduğum ilaçlarım vardı. Hamd olsun artık  kanka olduk :)

Örneğin, Tansiyon-İki ayrıŞeker-Kolesterol ve Anti depresyon için kullandığım günlük (5)ad. hapları artıkkullanmıyorum.

Cengiz hocam op ertesi tamamen bunlarıalmayacağımı söylemişti öylede oldu. Ben ilaç kullanmaktan SGK'da masraftankurtuldu :) en güzeli iç organlarım ilaçların olumsuz etkilerinden kurtuldu,yani demem o ki Tüp mide ameliyatı hayata yeniden dönüşün başlangıcıdır,

Sağ olasınız sayın Doç. Dr. Cengiz ERİŞ hocam, her daim duacınızım.

Beytullah ARICI

Tüp Mide İle Kilolara Elveda

Merhabalar, 34 yaşında 4 ay önce Cengiz Hocam ve ekibi tarafından tüp mide ameliyatı olmuş biri olarak sizlere yaşamış olduğum deneyimleri anlatmak isterim.

Serdar İLHAN
Devamını Oku

Ver Eskiyi, Al Yeniyi:)

Doç. Dr. Cengiz ERİŞ, hocamıza gidiyoruz, eskisini veriyoruz, yenisini alıyoruz, yüzlerce hastasının yaptığı gib...

Tabiki değişmek için de çaba göstermek gerek. Olay budur, sağ olun Cengiz hocam, iyi ki varsınız, iyi ki sizi...

Beytullah ARICI
Devamını Oku

Beklentilerim Ve Deneyimlerim

Merhaba ben 2017 Ocak'ının 21. günü güzel güneşli bir günde kendimi Cengiz Hocamın ve ekibinin ellerine teslim ettim.

Bu kararı vermem tam 7 ayımı aldı. Hocamın asistanı sevgili Ferhan tüm profesyonelliği ve bir o kadar içten yaklaşımıyla...

İlknur ERYILMAZ
Devamını Oku