0(530) 366 90 99

Tüp mide hakkında bilgi ve randevu

0(553) 906 76 76

Tüp mide hakkında bilgi ve randevu

0(553) 906 76 76

Whatsapp'tan bilgi ve randevu

Herşey Güzel Olacak Dediğimiz Kaçıncı Yarın Bugün

Herşey Güzel Olacak Dediğimiz Kaçıncı Yarın Bugün

Her şey güzel olacak dediğimiz kaçıncı yarın bugün.

Verilen emekler, kaybedilenzamanlar, defalarca denenen diyet programları ve gelinen sonuç hep hüsran.

Bu ameliyatı olan veyakarar aşamasında olan herkes gibi bende zamanında çok uğraştım. Hatırı sayılır kilolardaverdim evet ama önemli olan o kiloları geri almamaktı.

Maalesef ki ben bunubaşaramadım. Verdiğim tüm kilolar bana fazlasıyla geri döndü. Aynı şey uğrunadefalarca kez uğraşmaktan artık çok yorulmuştum. Evet, henüz bir hastalığımyoktu, yaşım gençti ve kilomda sınırdaydı. Ama hayatımın en güzel günlerini 90kilo olarakta geçirmek istemiyordum.

Artık daha kalıcı sonuçlaraihtiyacım vardı. Ve tam da bu aşamada ameliyat olmaya karar verdim. Tüm çevremolmamam konusunda ısrarcıydı. Eğer istersem verebileceğimi söylüyorlardı ya daböyle de güzel olduğumu :)

Ama artık gerçekçi olmalıve daha fazla vakit kaybetmemeliydim. Tatbikîde benimde herkes gibi korkularımvardı. Ameliyatın sonuçları beni fazlasıyla düşündürüyordu. Zira kendimdenhariç birde düşünmem gereken 6 aylık bir kızım vardı. Tek bir seçme şansımvardı ve en iyi doktoru bulmam gerekiyordu.

Neyse ki bir tanıdıkvasıtası ile yolum sevgili Cengiz Beyle kesişti. Tanıştığımız ilk an doğruyerde olduğumu anladım. Aklımda ki sayısız korkudan beni yarım saat içindekurtardı. Kendi içimde büyüttüğüm en derin sorular, Cengiz Bey için cevaplamasıen kolay sorulardı.

Hemen ameliyat olmaya kararvermiştim. İçimdeki tüm kaygıları alıp götürdüğü için bu gün bile kendisinetekrar tekrar teşekkür ederim.

Dilerim en güzel günleronunla ve tüm ekibiyle olsun. Artık 2. ayını bitirmiş, 18 kilo vermiş, sağlıklıve mutlu biriyim.

En güzel yarınlar doğru alınan kararlarda gizlidir.

Ece SEYHANOGLU

Hayallerinizi Ertelemeyin..

Bundan 5 ay öncesine kadar kendini çok kilolu haliylede seven (belkide kendini avutan) bir bayandım.

Ameliyata karar vermem Kabus gibiydi, ya ameliyat sonucunda kilo vermezsem ya bana bişey olursa gibi düşünceler sarmıştı kafamı. fakat...

Yasemin KILIÇ
Devamını Oku

Kendinizi Ve Sağlığınızı Ertelemeyin..

Merhaba, ben son 15 yıldır kilolu biriydim. İlk yıllarda kilo aldığımın farkında olsam bile dışarıdan ne kadar kötü göründüğümün farkında bile değildim. 

Zeynep IŞIK
Devamını Oku

Yeniden Doğuş

Çok kilolu bir çocuk olarak dünyaya gelmediğim halde 22 yıllık hayatımın hatırlayabildiğim tüm çocukluğu ve delikanlılığı çok kilolu geçti.16 yaşından itibaren tansiyon hastası oldum ve...

Hasan Yiğithan MERSİN
Devamını Oku