0(530) 366 90 99

Tüp mide hakkında bilgi ve randevu

0(553) 906 76 76

Tüp mide hakkında bilgi ve randevu

0(553) 906 76 76

Whatsapp'tan bilgi ve randevu

Herşey Güzel Olacak Dediğimiz Kaçıncı Yarın Bugün

Herşey Güzel Olacak Dediğimiz Kaçıncı Yarın Bugün

Her şey güzel olacak dediğimiz kaçıncı yarın bugün.

Verilen emekler, kaybedilenzamanlar, defalarca denenen diyet programları ve gelinen sonuç hep hüsran.

Bu ameliyatı olan veyakarar aşamasında olan herkes gibi bende zamanında çok uğraştım. Hatırı sayılır kilolardaverdim evet ama önemli olan o kiloları geri almamaktı.

Maalesef ki ben bunubaşaramadım. Verdiğim tüm kilolar bana fazlasıyla geri döndü. Aynı şey uğrunadefalarca kez uğraşmaktan artık çok yorulmuştum. Evet, henüz bir hastalığımyoktu, yaşım gençti ve kilomda sınırdaydı. Ama hayatımın en güzel günlerini 90kilo olarakta geçirmek istemiyordum.

Artık daha kalıcı sonuçlaraihtiyacım vardı. Ve tam da bu aşamada ameliyat olmaya karar verdim. Tüm çevremolmamam konusunda ısrarcıydı. Eğer istersem verebileceğimi söylüyorlardı ya daböyle de güzel olduğumu :)

Ama artık gerçekçi olmalıve daha fazla vakit kaybetmemeliydim. Tatbikîde benimde herkes gibi korkularımvardı. Ameliyatın sonuçları beni fazlasıyla düşündürüyordu. Zira kendimdenhariç birde düşünmem gereken 6 aylık bir kızım vardı. Tek bir seçme şansımvardı ve en iyi doktoru bulmam gerekiyordu.

Neyse ki bir tanıdıkvasıtası ile yolum sevgili Cengiz Beyle kesişti. Tanıştığımız ilk an doğruyerde olduğumu anladım. Aklımda ki sayısız korkudan beni yarım saat içindekurtardı. Kendi içimde büyüttüğüm en derin sorular, Cengiz Bey için cevaplamasıen kolay sorulardı.

Hemen ameliyat olmaya kararvermiştim. İçimdeki tüm kaygıları alıp götürdüğü için bu gün bile kendisinetekrar tekrar teşekkür ederim.

Dilerim en güzel günleronunla ve tüm ekibiyle olsun. Artık 2. ayını bitirmiş, 18 kilo vermiş, sağlıklıve mutlu biriyim.

En güzel yarınlar doğru alınan kararlarda gizlidir.

Ece SEYHANOGLU

Ameliyat Sonrası Değişimlerim

Ameliyat sonrası evime geldim ilk 15 gün diyetisyenimizin önerileri doğrultusunda şeffaf sıvılar ve protein mamalarımla beslendim.

İtiraf edeyim ilk 15 gün biraz endişelendim hep böyle mi olacak diye ama 15 gün sonra Ecem Hanım'ın püre...

İlknur ERYILMAZ
Devamını Oku

Ameliyat Öncesi ve Karar Vermem

Selamun Aleyküm; Ben küçük yaştan beri fazla kilolarından muzdarip bir insandım, tabiki yaş ilerledikçe kilolarda sürekli artıyor ve hayatı yaşanmaz hale getiriyordu.

Yıllar evvel Mide Balonunu, ve Mide Kelepçesini duymuş fakat...

Beytullah ARICI
Devamını Oku

Kendinizi Ve Sağlığınızı Ertelemeyin..

Merhaba, ben son 15 yıldır kilolu biriydim. İlk yıllarda kilo aldığımın farkında olsam bile dışarıdan ne kadar kötü göründüğümün farkında bile değildim. 

Zeynep IŞIK
Devamını Oku