0(530) 366 90 99

Tüp mide hakkında bilgi ve randevu

0(553) 906 76 76

Tüp mide hakkında bilgi ve randevu

0(553) 906 76 76

Whatsapp'tan bilgi ve randevu

Herşey Güzel Olacak Dediğimiz Kaçıncı Yarın Bugün

Herşey Güzel Olacak Dediğimiz Kaçıncı Yarın Bugün

Her şey güzel olacak dediğimiz kaçıncı yarın bugün.

Verilen emekler, kaybedilenzamanlar, defalarca denenen diyet programları ve gelinen sonuç hep hüsran.

Bu ameliyatı olan veyakarar aşamasında olan herkes gibi bende zamanında çok uğraştım. Hatırı sayılır kilolardaverdim evet ama önemli olan o kiloları geri almamaktı.

Maalesef ki ben bunubaşaramadım. Verdiğim tüm kilolar bana fazlasıyla geri döndü. Aynı şey uğrunadefalarca kez uğraşmaktan artık çok yorulmuştum. Evet, henüz bir hastalığımyoktu, yaşım gençti ve kilomda sınırdaydı. Ama hayatımın en güzel günlerini 90kilo olarakta geçirmek istemiyordum.

Artık daha kalıcı sonuçlaraihtiyacım vardı. Ve tam da bu aşamada ameliyat olmaya karar verdim. Tüm çevremolmamam konusunda ısrarcıydı. Eğer istersem verebileceğimi söylüyorlardı ya daböyle de güzel olduğumu :)

Ama artık gerçekçi olmalıve daha fazla vakit kaybetmemeliydim. Tatbikîde benimde herkes gibi korkularımvardı. Ameliyatın sonuçları beni fazlasıyla düşündürüyordu. Zira kendimdenhariç birde düşünmem gereken 6 aylık bir kızım vardı. Tek bir seçme şansımvardı ve en iyi doktoru bulmam gerekiyordu.

Neyse ki bir tanıdıkvasıtası ile yolum sevgili Cengiz Beyle kesişti. Tanıştığımız ilk an doğruyerde olduğumu anladım. Aklımda ki sayısız korkudan beni yarım saat içindekurtardı. Kendi içimde büyüttüğüm en derin sorular, Cengiz Bey için cevaplamasıen kolay sorulardı.

Hemen ameliyat olmaya kararvermiştim. İçimdeki tüm kaygıları alıp götürdüğü için bu gün bile kendisinetekrar tekrar teşekkür ederim.

Dilerim en güzel günleronunla ve tüm ekibiyle olsun. Artık 2. ayını bitirmiş, 18 kilo vermiş, sağlıklıve mutlu biriyim.

En güzel yarınlar doğru alınan kararlarda gizlidir.

Ece SEYHANOGLU

En Büyük İyikim:)

Merhaba değerli tüp mideli ve adayı arkadaşlarım. 

Hayatı boyunca zayıflığı tadamamış, Zayıflamak için çeşitli girişimlerde bulunmuş ancak her seferinde yolun yarısından dönmüş bir insandım. Henüz bebekken görülmeye başlayan kortizon...

Merve AKPARA
Devamını Oku

Tüp Mide İle Kilolara Elveda

Merhabalar, 34 yaşında 4 ay önce Cengiz Hocam ve ekibi tarafından tüp mide ameliyatı olmuş biri olarak sizlere yaşamış olduğum deneyimleri anlatmak isterim.

Serdar İLHAN
Devamını Oku

Dört Yılda Verilemeyen Kararsızlığın Dört Aylık Sonucu.

Ben bu yola 2013 yılı şubat ayında 145 kilole karar vererek çıktım.

Valizim, hayallerim ve her bişeyim hazır gittim ve Hacettepe Tıp fakültesine yattım ve son anda ani bir kararla sanırım korkudan olsa gerek valizimi toplayıp hastaneden...

Mesut GÜLER
Devamını Oku